Пропонуємо баки та буферні ємності. Моделі об’ємом 200, 250, 350, 500, 750, 950 , 1350, 2000, 3000, 4000, 5000 літрів. Помірні та доступні ціни.
Термін експлуатації досягає 20 років.

Акумулюючі баки – буферні ємності, призначені для акумуляції надлишкової кількості тепла. Теплоакумулятори можуть використовуватися в системах опалення як з одним, так і декількома джерелами тепла. Центром опалювальної системи може бути: твердопаливний, газовий, рідкопаливний або електричний котел. Акумулятор тепла генерує енергію, яка згодом використовується для опалення приміщень та підігріву гарячої води. Для підігріву води баки акумулятори комплектуються внутрішнім резервуаром, розмір якого залежить від вимог споживача.

Застосування теплоакумулятора в системі опалення, центром якої є котел на твердому паливі, дозволяє значною мірою знизити витрати на опалення та водопостачання. При використанні акумулюючих[ баків у системі опалення з електричним котлом, дозволяє знизити витрати на тепловодопостачання за рахунок роботи котла в нічний час за пільговим тарифом. У випадку підключення теплового насоса або сонячного колектора, потрібно встановити додаткове джерело підігріву теплоносія (електричний тен), так як в даному випадку підігрів буде здійснено частково.
Більшість виробників твердопаливних котлів настійно рекомендують встановлювати теплоакумулятор або буферну ємність в опалювальну систему. Акумулюючі баки мають ряд переваг: зниження витрат палива на 30-40%, забезпечення дешевою гарячою водою, збільшення терміну експлуатації опалювальної системи, зменшення ризику закипання твердопаливного котла, можливість підтримки постійної температури, комбінування різних видів теплової енергії, збільшення інтервалу між чистками котла, проста інсталяція в існуючу опалювальну систему.

Купити акумулюючі баки за мінімальною ціною

Ми здійснюємо доставку акумулюючих баків (буферних ємностей) по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Донецьк, Житомир, Вінниця, Луганськ, Львів, Тернопіль і т.д.