Бетонозмішувачі Тернопіль фірми «Гаук» з об’ємом барабана від 155 до 320 літрів використовують на будівництвах з невеликим обсягом робіт, при будівництві дач і будинків. Барабан довговічний, оскільки виконаний з якісної сталі методом штампування. Бетонозмішувачі працюють за допомогою зубчастої передачі, чавунного вінця, і пасової клинової передачі. Всі деталі легко замінювані.

Бетономішалка Тернопіль призначена для приготування бетонних сумішей і є невід’ємною частиною будь-якого будівництва. Вони розрізняються за принципом дії: гравітаційні бетономішалки і бетономішалки примусової дії.

Компанія “Gauk” займається продажем бетонозмішувачів по всіх містах України.

У будівництві найбільш часто застосовуються пересувні і стаціонарні бетономішалки гравітаційного типу. Гравітаційне перемішування суміші відбувається в обертовому барабані з розміщеними всередині лопатями. Лопаті встановлені так, що забезпечується однорідний склад суміші завдяки багаторазовому підйому і падінню її компонентів. Бетономішалки гравітаційної дії дозволяють перемішувати не тільки будівельні розчини, але й жорсткі бетонні суміші. Основні переваги гравітаційних бетонозмішувачів:

  • простота конструкції і висока надійність;
  • можливість приготування рухливих сумішей з великим заповненням до 70 мм;
  • швидкість і максимально повне розвантаження змішувача, перекидаються ємність – еталон недосяжний для примусових бетономішалок з донними, секторних затворами;
  • Бетонозмішувачі примусової дії здійснюють перемішування за допомогою планетарного механізму з вертикальним ротором. Основні переваги примусових бетонозмішувачів:
  • висока універсальність дозволяє виробляти бетон і розчини різної рухливості і щільності, в тому числі жорсткі бетони;
  • скорочена тривалість циклу змішування;

Наша компанія пропонує широкий асортимент  бетонозмішувачів. Ми є офіційною компанією  і готові запропонувати повний спектр обладнання цього виробника, здійснюємо гарантійне та після гарантійне обслуговування будівельної техніки.

+38 (097) 47-18-143 – Кращі ручні, побутові та електричні бетономішалки за низькими цінами, гарантія якості, завжди широкий асортимент, продаж професійних бетономішалок різних типів в Тернополі і по всій Україні.