Промислова сівалка для грунту, торфу, піску.  Сівалка для теплиць.

Барабанне сито  – Просіювач барабанного типу, застосовується при виробництві пінобетону, газобетону, тротуарної та фасадної плитки, при виробництві сухих будівельних сумішей і призначені для просіювання піску, цементу, відсіву, тріски, торфу, гальки та інших матеріалів.

Промислова сівалка для грунту, торфу, піску фракція, що отримується при просіюванні піску, залежить від встановленої сітки – від 0,2 до 10 мм. Продуктивність до 5 тонн піску на годину. Просіяний пісок відводиться спеціальними напрямними і його можна направляти як в приймальний бункер, так і на стрічковий конвеєр. Відведення великої фракції (каменів, черепашки) проводиться в протилежну сторону для виключення можливості змішування. Завантаження піску (відсіву) для просіювання може проводитися як вручну, так і за допомогою автоматичної подачі.

«Гаук» – компанія з багаторічним досвідом, що спеціалізується на проектуванні, виробництві і монтажі високоякісного обладнання для підприємств різного спрямування. Нашими клієнтами є найбільші заводи, дрібносерійні підприємства і приватні компанії зі всієї України. Нам віддають переваги тисячі клієнтів, і їх число з кожним роком зростає.

 

Барабанний гуркіт

Традиційна сфера застосування барабанного гуркоту – горнодобича, будівництво, дорожня і деревообробна галузі. Використовується для поділу по фракціях оброблюваного матеріалу: гравійних і асфальтобетонних сумішей, щебеню, цементу, відходів будівництва і деревообробки.

У технологічну схему грохотів входить нерухома рама, просіюючий барабан, система регулювання кута нахилу барабана, приводний механізм і завантажувальний бункер.

Принцип дії гуркоту барабанного типу (на відміну від колосникового гуркоту) заснований на процесі просіювання дрібної фракції сировини крізь стінки просівного циліндра (просівного барабана), що обертається під нахилом на роликових опорах.

Сьогодні виробники грохотів поставляють на ринок два типи цього устаткування – стаціонарні грохоти і мобільні грохоти.

Мобільний гуркіт барабанного типу дає можливість істотно зменшити витрати на переміщення обладнання на нове місце роботи і не вимагає особливих витрат на введення в експлуатацію.

Тому, якщо ви вирішили: «Куплю гуркіт», то що транспортується барабанний гуркіт від нашої компанії  – це економічно виправдане і технічно вивірене рішення.