Вібропрес для виготовлення кілець – стаціонарне обладнання, що володіє високою продуктивністю і високою якістю ущільнення бетонної суміші.
Вібропрес дозволяє формувати кільця КС7.9, КС10.9, КС15.9, КС20.9 відповідно до ГОСТ з “замком” на стикувальних торцях. Вібропрес використовує технологію об’ємного вібропресування з швидкою розпалубкою і може працювати як в складі технологічної лінії, в якій відбувається виготовлення бетону, подача і укладання бетонної суміші в форму – механізовано, так і поза лінією, з подачею бетонної суміші з бетонозмішувача в форму вибропреса вручну, бункером, з допомогою кран-балки.
Універсальний вибропрес має віброплощадку, що дозволяє замінювати форми для вібропресування і перемикатися з випуску кілець одного діаметра на інший, при мінімальних пере налаштуваннях обладнання.
Переваги вибропреса для виготовлення кілець:

  • Негайна розпалубка виробів;
  • Висока якість ущільнення бетонної суміші;
  • Наявність “замку” на стикувальних торцях кілець;
  • Висока продуктивність вибропреса;

Висока якість ущільнення бетонної суміші, крім вібрації, досягається за рахунок тиску зверху на бетонну суміш пуансоном. Стикувальні торці готових кілець, завдяки використанню фігурних піддонів, отримують профіль, так званий “замок”, який перешкоджає зсуву кілець при монтажі і робить стик між кільцями більш щільним.
Наявність на стикувальних торцях “замку” значно підвищує конкурентоспроможність кілець на ринку.
Вибропрес складається з наступних елементів:

  • Поворотна балка;
  • Вібромайданчик.

Поворотна балка має П-подібну форму, одна сторона якої змонтована жорстко на підлозі, а друга має металеве колесо. Така конструкція забезпечує «наїзд» балки над формою в момент формування виробу і «від’їзд» балки для витягнення готового кільця. На балці закріплений пуансон з затирочним кільцем. Затирочне кільце, за рахунок перетворення зусилля редуктора, здійснює поворотні рухи і формує «замок» на верхньому торці кільця. Вібромайданчик призначенний для ущільнення бетонної суміші в формі , шляхом вібрації. Коливання створюються вібраторами, закріпленими на ній.