Двохвальні промислові бетонозмішувачі купити в Україні

Бетонозмішувач з подвійним горизонтальним валом серії DM – це міксер, розроблений компанією на основі багаторічного досвіду в цій галузі і вивчення передових технологій.  Він має такі переваги, як стабільна робота, низький рівень шуму, гарна якість змішування, висока продуктивність, простота експлуатації, зручність обслуговування, низька витрата енергії, тривалий термін служби, низька вартість використання та інші.  Такий змішувач може використовуватися окремо, або в якості змішувача бетонного заводу.

Двухвальний бетонозмішувач

Двухвальний бетонозмішувач застосовується для отримання будівельних розчинів, рухливих однорідних і жорстких бетонних сумішей з наповнювачами важкого і легкого типу в виробничих цехах, а також на будівельних майданчиках. Принцип використання двох валів для перемішування прекрасно підходить для виробництва будь-якого виду бетону: важкого і звичайного, що застосовується для індустріальних, а також житлових будівель, або легкого бетону, до яких відносять полістирол і керамзитобетон. Сьогодні двохвальні бетонозмішувачі вважаються одними з найбільш ефективних установок, в промисловому виробництві. Важлива особливість  двохвальних бетонозмішувачів – можливість створення однорідної суміші за короткі проміжки часу, яка за консистенцією перевершує бетони, одержувані з змішувачів іншого типу.

Конструкція двохвальних бетонозмішувачів

При роботі бетонозмішувач двохвального типу діє за принципом примусового перемішування суміші. Пристрій являє собою корпус з двома валами, поміщеними всередину і обертаються в протилежні сторони. До них прикріплені бетонозмішувальні лопатки, що сприяють гвинтоподібно переміщенню суміші. У процесі роботи створюється перехресний рух, що сприяє високій якості перемішування матеріалів. Крутний момент передається валів через ремінну передачу від редуктора і електродвигуна. Компоненти суміші завантажуються в скіп, а потім піднімаються підйомником і засипаються в корпус. Вода подається за допомогою насоса. Час перемішування зазвичай визначається перемішують компонентами і становить від 30 до 72 секунд. Через шибер в днище корпусу здійснюють вивантаження готової суміші. Більша її частина при відкритті вивалюється під дією сили тяжіння, а залишки подаються змішувальними лопатками. При цьому ймовірність розшарування суміші є дуже низькою.

Плюси і мінуси двохвальних бетонозмішувачів

Основний плюс бетонозмішувача з двома валами – висока надійність, доповнена гарною універсальністю обладнання, яка дозволяє виробляти перемішування практично будь-якої суміші. Іншою вагомою перевагою двохвальних бетонозмішувачів вважається якість перемішування. Технологія використання двохвальної конструкції дозволяє отримувати суміші з високим ступенем гомогенізації і не перемішаних верств не залишається взагалі. Крім того, даний бетонозмішувач відрізняє висока продуктивність, яка досягається швидкістю обертання валів. Суміш за невеликий часовий проміжок стає однорідною. Також є можливістю виконувати охолодження суміші, використовуючи лід або застосовувати пар для підігріву. Можна застосовувати і наповнювачі великої фракції. До недоліків обладнання цього типу відносять сильний знос лопаток валів, пов’язаний з інтенсивністю їх обертання і вельми обмежений доступ до робочих поверхонь для очищення.

Купити двухвальні бетонозмішувачі від виробника за вигідною ціною Ви завжди можете в компанії «Гаук». У нас представлений великий асортимент промислового обладнання, в тому числі планетарні бетонозмішувачі і бетонозмішувачі примусового типу.

Купити бетонозмішувач для дому або промисловий бетонозмішувач телефонуйте:

067-144-63-64

e-mail: gauk-metal@ukr.net