Все більше уваги сучасні землевласники приділяють ландшафтному дизайну. Безумовно, краще проводити час на ділянці, займаючись улюбленою справою, ніж обробляти нескінченні грядки.

Деякі люди звертаються за допомогою до професійних озеленювачів, інші ж намагаються створити красу власними силами. Багато часу вони проводять за читанням спеціалізованої літератури, а також переглядом тематичних телепередач, на щастя таких зараз достатньо на різних каналах.

А за допомогою яких прийомів, крім оригінального озеленення, можна створити цікавий ландшафт на приватній території? Одним з найцікавіших прийомів є використання підпірних стінок. Основною функцією такої будівлі вважається «згладжування» нерівного ділянки. Вони перенаправляють потоки води і не дають верхній частині затопити нижню. Але ці конструкції можна використовувати і як декоративний елемент. Наприклад, можна створити штучний водоспад, такий точно рідко зустрінеш.

Ще один спосіб незвично прикрасити ділянку – це встановити декоративний паркан. Він не обов’язково повинен огороджувати територію, можна придумати якусь незвичайну споруду і біля неї побудувати таку огорожу. Можна зробити його кованим, а можна оригінальний дерев’яний – все залежить від загальної концепції ландшафту.

Важливим питанням на приватній території є забезпечення загальної безпеки: і для спокою господарів, і для збереження ділянки. Тому вибір відповідного огорожі – це досить важлива тема всіх власників ділянок. А в нашому випадку він повинен бути не тільки надійним захистом, але і прикрасою території . Для цих цілей відмінно підійде металевий штахетник. Він по-перше, не створює багато тіні, що важливо особливо на невеликій ділянці. А по-друге, такий паркан виглядає красиво з обох сторін. Широка гамма відтінків дозволяє підібрати найбільш відповідний до загальної картини ділянки. Таке огородження важко подолати.