Конюшина оздобна

Розмір 26,7х21,8 см
товщина 2,5 см
28штук/м²
колір: сірий, червоний

Половинка поперечна

4шт/м.п.

Половинка повздовжня

4 шт/м.п.

Конюшина “Орієнт”

Розмір:
велика – 29,5х29,5 см
мала – 21х21 см
товщина : 2,5 см, 4,5 см

Половинка велика

Товщина: 2,5см, 4,5 см

Половинка мала

Товщина: 2,5 см,4,5 см

Ромб оздобний

Розмір 33х19 см
Товщина 4,5 см

Півкруги

розмір: 25,0 х 25,0 см,
товщина: 2,5 см
 

Леопард

розмір: 25,0 х 25,0 см,
товщина: 2,5 см

Мозаїка

розмір: 30.0 х 30.0 см,
товщина: 3.0 см

Решітка

розмір: 30.0 х 30.0 см,
товщина: 3.0 см

Хмаринка

розмір: 30.0 х 30,0 см,
товщина: 3,0 см

 

 

Ромб

розмір: 30,0 х 30,0 см,
товщина: 3,0 см

 

 

Вібролита бруківка Тернопіль використовується для впорядкування приватних будинків і довколишніх територій. Популярність і потреба у вібролитій плитці визначається її якостями, стійкістю до низьких температур і вологи, різноманітні розміри і форми, та широка колірна гама.
Така плитка відмінно впишеться в ландшафтний дизайн. Майданчики і доріжки виглядатимуть оригінально і вишукано завдяки насиченим тонам і незвичайним формам вібролитої бруківки.
Специфіка покриття дорожнього полотна, незалежно від його функціонального призначення, пов’язана в першу чергу з підбором найкращого матеріалу і типу обробки. На сьогоднішній день, як відомо, все більший інтерес з боку різних категорій замовників викликає функціональна тротуарна плитка вібропресована, яку виготовляють відповідно за передовими технологіями і стандартами якості.

Якщо порівнювати такого роду плитку з іншими варіантами, то неозброєним оком можна відзначити цілий ряд позитивних моментів, які роблять вибір подібного покриття оптимальним з позиції надійності і довговічності.

Хотілося б відзначити чудову міцність і стійкість, якими тротуарна бруківка вібропресована здатна вразити навіть відвертих скептиків, – дійсно, такий різновид плитки спокійно витримує всілякі негативні явища природи, і не втрачаючи при цьому оригінального зовнішнього оформлення.

Придбання тротуарної вібролитої плитки у надійного партнера дасть шанс за цілком доступною ціною покрити поверхню, не побоюючись появи незабаром будь-яких несправностей або втрати естетики зовнішнього вигляду. Щоб не помилитися з вибором постачальника є сенс укладати договір на поставку тільки з компаніями, що відрізняються солідним терміном роботи в даній сфері будівельних послуг. Якісна і міцна вібролита тротуарна плитка – єдиний вірний спосіб домогтися гармонії функціональності і неповторності візуального вигляду.

Насправді, навіть після тривалого терміну експлуатації можна побачити незайманість початкового малюнка і вражаючу яскравість всіх відтінків. Природно, для того, щоб гарантувати величезний перелік технічних характеристик вібролитої тротуарної плитки компаніям, які займаються її виробництвом і розповсюдженням, доводитися регулярно здійснювати заміну використовуваних форм (як мінімум кожні два роки). Таким чином, досягається дивовижне якість, завдяки якому власне, тротуарна плитка вібропресована і користується стабільно зростаючим попитом на світовому будівельному ринку. Позитивним аспектом, поза всяких сумнівів, також слід назвати можливість вибору тієї форми і дизайну вібролитої плитки, яка найкращим чином підійде до навколишнього стилю і буде органічно виглядати.