Не секрет, що прес форми для тротуарної бруківки є ключовим елементом в її подальшому виготовленні. Не варто забувати і про те, що застосовуються прес  форми не тільки для виготовлення бруківки, а й у виробництві шлакоблоків, поребриків, водних зливів і бордюрів.

Характеристики і опис прес форм для бруківки

Ми виробляємо прес-форми зі сталі різної величини, що складаються з двох частин, які заливають згодом  необхідним розчином або сплавом. За словами фахівців, створення бруківок для тротуарів, використовуючи прес-форми, є інноваційним, хоча і дорогим методом для отримання виробів високої якості.

До переваг цього способу відносять:

  • Однорідність внутрішньої структури;
  • Високу міцність;
  • Довготривалість;
  • Відмінну морозостійкість;
  • Надійність конструкції.

З мінусів можна виділити тільки вартість, але як правило, її вартість окуповується високоякісними плитками для тротуарів у майбутньому.

Види прес-форм для бруківки

Форми для вібпресованих плиток

На сьогоднішній день прес-форми розрізняють по:

  • Малюнку.
  • Способу виробництва.
  • Матеріалу з якого виготовлена форма.
  • Ціні.

Як правило, вибір форм в першу чергу залежить від безлічі факторів, таких як інтенсивність експлуатації і час відведений на виготовлення та зберігання.

Як приклад можна навести форму «Старе місто» з товщиною до 4 сантиметрів, що сьогодні користується величезним попитом через свою високу експлуатаційну форму.

Як уже згадувалося раніше, виготовлення форми для преса досить дорогий і високотехнологічний процес, що вимагає не тільки спеціального устаткування, але і високого професіоналізму.

Щоб купити або замовити прес форму телефонуйте:

      Преси для виготовлення бруківки, шлакоблоків, бордюрів

Наше підприємство займається виробництвом рентабельних, сучасних вібропресів обладнання та прес-форм, що відрізняються високою якістю та зручністю в експлуатації. При створенні обладнання для тротуарної плитки нами використовується високоміцна сталь і найсучасніші методи її обробки.
Методи, які використовує підприємство «Gauk» при створенні вібропресуючних верстатів, дозволили нам підвищити рівень виробництва, а так само їх якість. Ми пропонуємо своїм клієнтам обладнання для тротуарної плитки, яке відрізняється:
– високою якістю;
– прийнятною ціною;
– високою продуктивністю;
– простотою в експлуатації.

Верстати для виготовлення бруківки в Україні від нашого підприємства не вимагають великих матеріальних затрат, в той же час мають багато переваг перед аналогами.
Наші верстати для виробництва тротуарної плитки – стабільний прибуток невеликого підприємства
Для людей, які не мають досвіду роботи на вібропресах для виготовлення бруківки, але бажаючих відкрити невеликий завод по виробництву бруківки зі стабільним доходом наші вібропреси – ідеальний варіант. Володіючи високою продуктивністю, вони прості в експлуатації, що дозволяє працювати на них людині, що не має великого досвіду. Також наше гідравлічне обладнання для виробництва тротуарної плитки зможе забезпечити потреби і допомогти здійснити задуми приватним особам, які займаються власним будівництвом.

Прес для шлакоблоків, бруківки, бордюрів

Обслуга: 2 особи
Час пресування: 40-60 секунд
Продуктивність за зміну: 80-120 м2 / 8годин
Поле формування: 700х500мм
Габарити: 900х1140х2455 мм
Розміри піддону: 20х560х780 мм
Живлення: 380V
Вага: ~1000кг

Прес крокуючий

для виготовлення шлакоблоків, поребриків, квітників
Поле формування: 1280х1000мм
Висота виробів до 300 мм
Ємкість бункера: 1 м3
Швидкість 15-20 м/хв
Споживча загальна потужність: ~12кВт
Маса машини:~3500кг
Габарити: 2000х3000х2600 мм
Формування виробів: 2-3 х

Замовлення вібропресів для виготовлення бруківки за телефонами:
+38 (0352) 52-99-90
+38 (0352) 52-99-90
+38 (097) 47-18-143