Профнастил – матеріал, який в даний час широко використовується як для виготовлення огорож, так і для інших будівельних об’єктів, наприклад, для обшивки балконів. Але не всі власники приватних ділянок хочуть звертатися за допомогою до професіоналів. Вони воліють все, що стосується їх будинку і ділянки, робити своїми руками.

Але для того, щоб зробити все якісно і як кажуть, на віки, потрібно знати деякі відмітні особливості того чи іншого виду огорожі. Раз вже ми заговорили про профнастилі, то розглянемо і як його встановити.

По-перше, опора. Вона потрібна кожному паркану, і паркан з профнастилу не є винятком. Стовпи закопуються на відстані приблизно близько 2,5 метрів один від одного на глибину промерзання грунту, в середньому на 1-1,5 метрів. Стовпи потрібно не тільки забетонувати, а й зміцнити металевими пластинами,а також засипати піском. Це робиться для того, щоб по максимуму зафіксувати паркан. В іншому випадку він може не витримати сильні пориви вітру і попросту лягти на ділянку.

Опора повинна бути герметичною, тому всі роботи краще виконувати в суху погоду. Верхню частину опори необхідно ізолювати для того, щоб туди не потрапляла вода. Її можна або заварити, або надбудувати дашок.

По-друге, виготовляється металевий каркас. Для цього до стовпів приварюють металеві прожіліни. Їх кількість розрізняється залежно від висоти паркану.

По-третє, до каркаса за допомогою саморізів прикріплюють пластини профнастилу. Все! Паркан готовий до експлуатації.

Перевагою цієї огорожі є його міцність і простота експлуатації двері міжкімнатні. Вам не потрібно додатково обробляти його. Виготовлений у заводських умовах матеріал просочений спеціальними речовинами, які перешкоджають корозії та іншим руйнуванням. Але якщо вас щось бентежить, і ви сумніваєтеся у своїх силах, зверніться до професіоналів. Адже ніхто не зробить краще, ніж досвідчені фахівці.